CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Wałbrzycha i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:45 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza instytucja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wytwarzamy fachowe usługi agrarne oraz aplikujemy obsługą domostw rolniczych.Na wszelkie wykonywane prace oraz usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Termin realizacji determinujemy według wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podtrzymane na pielęgnowaniu całego szeregu gatunków zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych prowadzących, przewoźników oraz wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to fabrykowanie usług w granicach frachtu osób bądź rzeczy pojazdami, które są wychwycone na obszarze Polski.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi bądź rzeczy na pole innego kraju względnie sprowadzanie spoza granicy do Krajowy.
101706
Ogłoszeń
102
Miast
4498
Użytkowników
1039
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.