Kwestionariusz osobowości - PERSO.IN

August 16, 2022 01:44 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
PERSO.IN® to narzędzie opisujące różnice osobowościowe między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN® jest model Wielkiej Piątki. Rzetelność tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest duża. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i własny potencjał, bo dobry test cech ma ogromne znaczenie.

Jest to rzetelny instrument naukowy, w pełni wiarygodny, z polskimi normami. Ten najlepszy test osobowości to dzieło polskich naukowców. Wysoka jakość tego kwestionariusza dostrzeżona została również przez wielu odbiorców, którzy sięgają po ten test bardzo często.

Zapraszamy wszystkich trenerów i coachów na nasze warsztaty. Są one nie tylko podróżą w głąb siebie, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do posługiwania się profesjonalnego testu psychometrycznego. Narzędzie można wykorzystać do badania osobowości ludzi w życiu prywatnym i zawodowym. Czas poświęcony na edukację z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

Nasz test cieszy się uznaniem zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech oraz predyspozycji.

PERSO.IN® to dobra firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Przekonujemy do kontaktu z nami. Jeśli zamierasz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN® będzie w tym pomocne. Nie odkładaj niczego na później. Napisz wiadomość. PERSO.IN to solidny partner biznesowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.