Praca dla inżyniera, automatyka, osoby z utrzymania ruchu OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 5, 2020 04:56 - Dam pracę - Katowice
  • img
Szczegóły ogłoszenia
NobleYou Sp. z o.o. (Certyfikat Agencji Zatrudnienia 16 795) to nowy brand na polskim rynku rekrutacyjnym, specjalizujący się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne i managerskie, średniego i wyższego szczebla, a także świadczący kompleksowe usługi rozwoju personalnego, takie jak coaching zawodowy czy Assessment i Development Center.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego Klienta- Spółki zajmującej się rozwiązaniami dotyczącymi bezpieczeństwa maszyn w przemyśle i logistyce- poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:
Inżynier bezpieczeństwa maszyn
Miejsce pracy: Wałbrzych i okolice
Zadania:
• Przeprowadzanie procesu oceny ryzyka dla maszyn
• Identyfikacja zagrożeń i szacowanie ryzyka
• Ocena zgodności maszyny z wymaganiami prawnymi i normatywnymi
• Przeprowadzanie analiz układów sterowania
• Przygotowywanie raportów
• Opiniowanie rozwiązań bezpieczeństwa proponowanych przez Klientów
Od kandydatów oczekujemy:
• 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
• Wykształcenia wyższego technicznego (automatyka, elektryka lub pokrewne)
• Znajomość budowy i działania maszyn
• Umiejętność czytania schematów instalacji maszyn i podstawowa wiedza z zakresu układów sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka, hydraulika)
• Ogólna wiedza z zakresu BHP
• Znajomość zagadnień bezpieczeństwa w przemyśle (Dyrektywa maszynowa 2006/42), Dyrektywa dotycząca wymagań minimalnych (2009/104))
• Znajomość zagadnień dotyczących przeprowadzania ryzyka oceny maszyn
• Prawo jazdy kat. B
• Wiedza i umiejętność oceny ryzyka maszyn
• Umiejętność wykonywania analiz układów sterowania
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Umowę o pracę na pełny etat (zatrudnienie bezpośrednio pod Klientem)
• Wynagrodzenie podstawowe plus premie za efektywne wykonanie projektów
• Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
• Pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, opieka medyczna)

Zgoda na Przetwarzanie Danych Osobowych
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy prowadzonych przez NobleYou Sp. z o.o. na rzecz klientów, a także na przekazywanie moich danych do klientów wskazanego wyżej podmiotu w związku z realizowanymi przez NobleYou Sp. z o.o. procesami: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy.”
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu