Apteka w Wałbrzychu zatrudni magistra farmacji

November 27, 2020 13:38 - Dam pracę - Wałbrzych
Szczegóły ogłoszenia
Jesteś ambitny i pracowity? Szukasz nowych wyzwań i rozwoju? Sieć aptek o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni magistra farmacji do apteki w Wałbrzychu. Kładziemy duży nacisk zdobywanie wiedzy, rozwój i zapewniamy dostępność do ciekawych i innowacyjnych rozwiązań w pracy z pacjentem. Zależy nam na stworzeniu przyjaznej atmosfery pracy w zespole. Jesteś zainteresowany? Prześlij CV na adres: aplikuj.apteki@wp.pl

Obowiązki
- Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych,
- Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków,
- Realizacja planów sprzedażowych,
- Budowanie trwałych relacji z pacjentami,
Wymagania
- Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
- Dobra organizacja pracy, przedsiębiorczość
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- Zaangażowanie
- Odpowiedzialność
Oferujemy
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej
- Atrakcyjne warunki finansowe i motywujący system premiowy
- Praca od poniedziałku do soboty
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu